Comitès de treball

Els Partners Corporatius i professionals convidats que consideri el President/a de cada Comitè, poden formar part d’aquests grups de treball, que són la sala de màquines principal de la generació d’idees i projectes que surten del Col·legi cap al sector.

 

Els Comitès de Treball es reuneixen cada 3 mesos i són sessions pràctiques en les quals es posen en comú experiències per detectar i consensuar les principals necessitats del sector del màrqueting i la comunicació en cada disciplina. Un cop detectades aquestes necessitats, es consensuen objectius i els projectes que cada Comitè posarà en marxa per aconseguir aquests objectius. Els participants aconsegueixen visibilitat al sector mitjançant els projectes activats.

 

Comitès i participants:

Comitè Agències

Presidit per Aleix Satorras (Evil Love) i Enric Nel·lo (Full Circle Karma), formen el Comitè:

 

Marta Bargalló (Tiempo) Joaquim Ramis (Proximity)
Dani Campmany (Snoop Barcelona) Micky Ribera (Be Agency)
Dani Casanovas (Imagina) Jordi Rosàs (Rosàs)
Eva Conesa Marta Royo (Mosaiking)
Ton del Pozo (Punta Alta) Elisabeth Sabaté (Be Agency)
Álber Fernández (La Buena) Gabriel Silveira (Evil Love)
Tomás Ferrándiz (Tiempo BBDO) Daniel Solana (DoubleYou)
Paul Fleming (BarcelonaVirtual) David Tetilla (Won Quin Team)
Albert Fradera (1to!) Jordi Torrents (Collabora Brands)
Raul Gassol (Are you talking to me) Carla Tortosa (Mccann)
Enric Jové (MacCann) Jordi Urbea (Ogilvy)
Sam Júdez (DDB) Dalmau Vives (Mccann)
Ignasi Murillo (Paradigma) Sergi Zapater (IM + C)
Hugo Olivera (Full Circle karma) Marcel·lí Zuazua (Herráiz Soto)
Carles Ortet (Zoopa)

 

 

Comitè Comunicació corporativa

Presidit per Alba Roig (Lewis), formen el Comitè:

 

Dani Bargallo (Interprofit) Igone Bartumeu (Coca-Cola)
Marc Casanovas (Ogilvy) Clara de Melo (Banc Sabadell)
Xavi Gassó (Banc Sabadell) Oscar Iniesta (Lorente & Cuenca)
Judith   Maemble (Banc Sabadell) Miquel Pellicer (Interprofit)
Merce Piera (MP Public Relations Services) Silvia Rodríguez (La Chincheta)
Cristina Salvador (Both) Roser Tiana (Interprofit)

 

Comitè Transformació de la inversió

Presidit per Eduard Amiel (Carat), formen el Comitè:

 

Ángel Baturone (Clear Channel) Carlos Bosch (Danone)
David Calvo (CaixaBank) Javier Coromina (Nutrexpa)
Pablo de Porcioles (Godó Strategies) Marc Elena (Adsmurai)
Rosa Gil (Ebiquity) Àngel Ibañez (Grup FlaixBack)
Jordi Llanes (Damm) Hugo Olivera (Full Circle Karma)
Carles Ortet (Zoopa) Xavi Pons (Pulsa Media)
Mireia Pousa (Naturgy) Raquel Roca (IMC Toys)
Rosa Romà (Col·legi) Jordi Torrents (Collabora Brands)
Josep Maria Tribó (Acuityads)  

 

Comitè Innovació digital

Presidit per Victor Gutiérrez de Tena (Havas Media Group), formen el Comitè:

 

Enrique Baeza (Artista Innovador) David Berbatech (Ulabox)
Gil Blancafort (Yslandia) Miriam Boadella (Media Pro)
Dani Casanovas (Imagina) Marc Cortés (Roca Salvatella)
Maria Fabuel (Domestic Data Streamers) Rubén Ferreiro (Elogia)
Paul Fleming (Barcelona Virtual) Raul Gassol (Areyoutalkingtome)
Francesc Grau (Zonetacts) David Lahoz (Tappx)
Pere Perez (Vysion) Pedro Planas (Nike)
Micky Ribera (Be Agency) Guillermo Torres (Volklenders)
Jordi Urbea (Ogilvy)