Comitès de treball

COMITÈS ACTIUS

– Comitè d’agències
– Comitè de comunicació corporativa
– Comitè de transformació de la inversió
– Comitè d’innovació
– Comitè col·legial

Els Partners Corporatius i professionals convidats que consideri el President/a de cada Comitè, poden formar part d’aquests grups de treball, que són la sala de màquines principal de la generació d’idees i projectes que surten del Col·legi cap al sector.

Els Comitès de Treball es reuneixen regularment i són sessions enfocades a impulsar el sector del màrqueting, la comunicació, la publicitat i les relacions públiques a Catalunya, mitjançant accions consensuades en base a les necessitats detectades. Els participants aconsegueixen visibilitat al sector mitjançant els projectes activats.

 

Comitès i participants:

Comitè Agències

Presidit per Micky Ribera (Multiplica), formen el Comitè:

 

Marta Bargalló (Tiempo) Raul Gassol (Areyoutalkingtome)
Dani Campmany (Snoop Barcelona) Enric Jové (McCann)
Dani Casanovas (Imagina) Sam Júdez (DDB)
Marc Casanovas (Ogilvy) Enric Nel·lo (Full Circle Karma)
Eva Conesa (Twoelf) Hugo Oliveira (Full Circle Karma)
Ton del Pozo (Punta Alta) Carlos Ortet (Zoopa)
Álber Fernández (La Buena) Elisabeth Sabaté (Multiplica)
Tomás Ferrandiz (Tiempo BBDO) Aleix Satorras (Evil Love)
Paaul Fleming (Barcelona Virtual) Pere Terés (La Bendita Agencia)
Albert Fradera (1to1) Jordi Urbea (Ogilvy)

 

 

Comitè Comunicació corporativa

Presidit per Alba Roig (Adsmurai), formen el Comitè:

 

Àngels Bardina (Diputació de Barcelona) Judith Maemble (Banc Sabadell)rtumeu (Coca-Cola)
Dani Bargallo (Interprofit) Gabriel Martínez  (Banc Sabadell)
Adrià Barrio (Giny Comunicació) Olga Martínez (Mars Iberia)
Igone Bartumeu (Coca-Cola) Albert Ortas (Intermedia)
Enric Blanch (LEWIS) Merce Piera (MP Public Relations)
Montse Blanco (La Caixa) Marc Puig (The Branding Time)
Marc Casanovas (Ogilvy)  Silvia Rodríguez (La Chincheta)
Berta Fola (Carpe Diem)  Aina Rodriguez (Intermedia)
 Cristina Gibert (The Branding Time)  Montse Solsona (Solsona Comunicació)
 Oscar Iniesta (LLYC)

 

Comitè Transformació de la inversió

Presidit per Eduard Amiel (Carat), formen el Comitè:

 

Ángel Baturone (Clear Channel) Carlos Bosch (Danone)
David Calvo (CaixaBank) Javier Coromina (Nutrexpa)
Pablo de Porcioles (Godó Strategies) Marc Elena (Adsmurai)
Rosa Gil (Ebiquity) Àngel Ibañez (Grup FlaixBack)
Jordi Llanes (Damm) Hugo Olivera (Full Circle Karma)
Carles Ortet (Zoopa) Xavi Pons (Pulsa Media)
Mireia Pousa (Naturgy) Raquel Roca (IMC Toys)
Rosa Romà (Col·legi) Jordi Torrents (Collabora Brands)
Josep Maria Tribó (Acuityads)

 

Comitè Innovació digital

Presidit per Carlos Ortet (Zoopa), formen el Comitè:

 

Laura Álvarez (Seedtag) Raul Gassol (Areyoutalkingtome)
Angel Baturone (Clear Channel) Víctor Gutiérrez (Havas Media)
Gil Blancafort (Yslandia) Jorge Luna (Luk Hiar)
Fabio Bugalla (Mrketic) Ramon Montanera (Elogia)
Dani Casanovas (Imagina) Micky Ribera (Multiplica)
Xavi Fisa (Lavinia) Daniel Rocafort (Vysion)
Xavier Framis (Creating Rem) Jordi Urbea (Ogilvy)

 

Comitè col·legial 

Presidit per Sílvia Hernández, secretària del Col·legi, experta en comunicació i assessorament estratègic.